آریانا صنعت داوین
خانه / لامپ شمعی / لامپ شمعی پر نور با کیفیتی عالی و قیمت مناسب

لامپ شمعی پر نور با کیفیتی عالی و قیمت مناسب

همه ی ما نام لامپ های ال ای دی را شنیده ایم و می دانیم که این لامپ ها از نظر مصرف برق بسیار عالی هستند. آن ها نسل جدیدی از انواع مختلف لامپ ها می باشد که توسط شرکت های مختلف در داخل و خارج از کشور تولید می شوند. آن ها دارای رنگ، اندازه و مدل های متنوعی می باشند که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند. لامپ های شمعی یکی از انواع آن ها است که مورد استفاده در لوستر ها می باشند و در مدل های مختلفی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد وجود دارند. برای خرید لامپ شمعی پر نور به مراکز فروش آن ها در هر شهر مراجعه کنید.

لامپ شمعی پر نور با کیفیتی عالی و قیمت مناسب

معرفی برترین لامپ های شمعی پر نور موجود در بازار

معرفی برترین لامپ های شمعی پر نور موجود در بازارلامپ های شمعی یکی از پر استفاده ترین انواع ال ای دی ها هستند که برای لوستر ها استفاده می شوند که دارای طرح ها و مدل های مختلفی از جمله اشکی، کریستالی، شمعی و … می باشند.

برای معرفی برترین لامپ های شمعی پر نور در بازار می توانید به نمایندگی های مربوطه مزاجعه و از انواع آن ها اطلاعات لازم را کسب نمایید.

خرید لامپ شمعی پر نور به قیمت تولیدی

خرید لامپ شمعی پر نور به قیمت تولیدیبرای خرید لامپ شمعی پر نور به قیمت تولیدی به مراکز تولید آن ها و یا دفاتر فروش انواع لامپ های ال ای دی مراجعه و آن ها را به صورت عمده و خرده و با قیمت های مختلفی خریداری نمایید.

لامپ های ال ای دی به نسبت دیگر انواع آن ها دارای مزیت های فراوانی که در زیر به آن اشاره می‌کنیم، می باشد.

  • نوردهی بیشتر
  • مقدار مصرف انرژی کمتر
  • تنوع بیشتر
  • میزان گرمای تولیدی کمتر

لامپ فیلامنتی می تواند نوری شبیه لامپهای رشته ای تولید کند. قیمت لامپ فیلامنتی با توجه به اندازه و کیفیت آن ها متفاوت است. برای خرید لامپ فیلامنتی به فروشگاه های فروش وسایل برقی در هر شهر مراجعه کنید.

نمایندگی های عرضه لامپ شمعی در سراسر کشور

نمایندگی های عرضه لامپ شمعی در سراسر کشورنمایندگی های زیادی از برند های مختلف لامپ شمعی در سراسر کشور وجود دارد که انواع آن ها را در کیفست ها و اندازه های مختلف و همچنین قیمت های متفاوت به فروش می رسانند. در لوستر ها از لامپ های مختلفی با شکل های متفاوتی استفاده می شود که چند نمونه از آن را در زیر بیان می کنیم.

  1. لامپ شمعی 
  2. لامپ سوکتی لوستر
  3. لامپ فیلامنتی شمعی
  4. لامپ پایه شمعی

راهنمای خرید انواع لامپ شمعی پر نور با کمترین قیمت

راهنمای خرید انواع لامپ شمعی پر نور با کمترین قیمتبهترین راهنمای خرید انواع لامپ پر نور با کمترین قیمت، فروشنده های فروش آن ها می باشند که برای کسب اطلاعات بیشتر نی توانید به آن ها مراجعه کنید.

لامپ مات یکی از انواع ال ای دی ها می باشد که دارای رنگ های متنوعی هستند. برای فروش لامپ فیلامنتی و لامپ ال ای دی سقفی به مراکز های گفته شده مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09126060538
تلفن ثابت: 02188611745
اینستاگرام: A.S.D_CO
تلگرام: ASD_Manufacturer
پست الکترونیکی: info@roshannoor.ir
مهندس طالبی

مطلب پیشنهادی

لامپ ال ای دی در اصفهان

معتبرترین مرکز تهیه و توزیع انواع لامپ ال ای دی در اصفهان

شهر اصفهان یکی از قطب های صنعتی در کشور می باشد. بازار روشنایی و خرید و فروش لامپ ال ای دی و لامپ کم مصرف اصفهان یکی از مهم ترین مراکزتجاری این شهر می باشد. مجموعه آریانا صنعت داوین به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تهیه و توزیع انواع لامپ ال ای دی در سطح کشور شناخته می شود.

پاسخی بگذارید