آریانا صنعت داوین
خانه / تجهیزات کمک ناوبری دریایی / نمایندگی و بازار فروش چراغ دکل مخابراتی درجه یک

نمایندگی و بازار فروش چراغ دکل مخابراتی درجه یک

مجموعه آریانا صنعت داوین بزرگترین مرکز خرید انواع چراغ دکل مخابراتی با لامپ ال ای دی در سطح کشور می باشد که انواع چراغ سولار دکل را برای کاربردهای مختلف مخابراتی، دریایی و... طراحی و تولید می نماید.

چراغ دکل مخابراتی در مدل ها و با کیفیت های مختلفی تولید شده و توسط سازندگان آن و از طریق نمایندگی های انحصاری، به بازار عرضه می شود.
بهترین مدل چراغ سولار دکل تا چندین سال بدون مشکل و خرابی کار کرده و نیازی به تعمیر و یا تعویض پیدا نخواهد کرد.
مجموعه آریانا صنعت داوین تولید کننده، نمایندگی و بازار فروش چراغ دکل مخابراتی درجه یک در کشور بوده و این محصول را با نازل ترین قیمت در سطح بازار توزیع می نماید.

نکته مهمی که خریداران چراغ دکل مخابراتی باید به آن توجه داشته باشند این است که شدت نور و پرتاب نور چراغ خطر دکل هیچ ارتباطی به تعداد لامپ LED نداشته و مواردی که از سوی فروشندگان مبنی بر چراغ دکل 30 ال ای دی، چراغ دکل 50 ال ای دی، چراغ دکل 100 ال ای دی و ... مطرح می شود؛ هیچ گونه ارزش و اعتبار فنی نداشته و صرفاً تبلیغات می باشد.

مرکز خرید انواع چراغ دکل مخابراتی با لامپ ال ای دی

سازندگان و طراحان انواع چراغ دکل، از لامپ های ال ای دی به عنوان منبع روشنایی استفاده می کنند.
لامپ های ال ای دی در مقایسه با سایر منابع نورانی دارای مزیت های قابل توجهی هستند که مهم ترین آنها عبارتند از:

 • طول عمر بیشتر (بیش از ۱۰ برابر)
 • شدت نور و پرتاب نور بالاتر
 • امکان استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی و مرطوب
 • ضد ضربه و مقاوم
 • عدم ایجاد خطر برای محیط زیست
 • قابل استفاده برای کاربردهای مختلف چراغ های چشمک زن
 • تنوع رنگی بالا

مجموعه آریانا صنعت داوین بزرگترین مرکز خرید انواع چراغ دکل مخابراتی با لامپ ال ای دی در سطح کشور می باشد که انواع چراغ سولار دکل را برای کاربردهای مختلف مخابراتی، دریایی و… طراحی و تولید می نماید.

نکته مهمی که خریداران چراغ دکل مخابراتی باید به آن توجه داشته باشند این است که شدت نور و پرتاب نور چراغ خطر دکل هیچ ارتباطی به تعداد لامپ LED نداشته و مواردی که از سوی فروشندگان مبنی بر چراغ دکل ۳۰ ال ای دی، چراغ دکل ۵۰ ال ای دی، چراغ دکل ۱۰۰ ال ای دی و … مطرح می شود؛ هیچ گونه ارزش و اعتبار فنی نداشته و صرفاً تبلیغات می باشد.

چراغ دکل مخابراتی دارای مدل های مختلف و در رنگ های متنوع برای کاربردهای گوناگون می باشد.
این دسته از چراغ های چشمک زن خورشیدی علاوه بر استفاده در دکل ها و آنتن های مخابراتی در کاربردهای گوناگون نیز مورد بهره برداری قرار می گیرد.

سفارش چراغ دکل مخابراتی با کیفیت در مدل های متنوع

چراغ دکل مخابراتی دارای مدل های مختلف و در رنگ های متنوع برای کاربردهای گوناگون می باشد.
این دسته از چراغ های چشمک زن خورشیدی علاوه بر استفاده در دکل ها و آنتن های مخابراتی در کاربردهای گوناگون زیر نیز مورد بهره برداری قرار می گیرد:

 • کشتیرانی و نصب بر روی عرشه کشتی
 • انواع بویه های دریایی، لنترن و بیکن
 • چراغ دریایی و فانوس دریایی
 • ساختمان ها و بناهای مرتفع
 • ساختمان سازی، راهسازی و تعمیرات جاده
 • خودروهای سنگین و ترانزیت
 • دور کردن حیوانات وحشی از مزارع
 • پلیس راه و آتش نشانی

موارد بالا مهم ترین استفاده از چراغ چشمک زن خورشیدی دکل می باشد که در برخی از استانداردها با رنگ و ریتم فلش خاصی طراحی و ساخته می شود.

مشتریان و مصرف کنندگان گرامی، جهت سفارش چراغ دکل مخابراتی با کیفیت در مدل های متنوع و با بالاترین سطح از استاندارد می توانند از طریق این وبسایت با واحد مشاوره و فروش مجموعه آریانا صنعت داوین در تماس بوده و علاوه بر اخذ مشاوره فنی، ارزان ترین قیمت چراغ سر دکل سولار را استعلام نمایند.

خرید چراغ دکل مخابراتی خورشیدی موجب می شود تا در هزینه تهیه سیم و کابل و نیز برق یا ژنراتور، صرفه جویی قابل توجهی انجام گیرد.

خرید چراغ دکل مخابراتی خورشیدی موجب می شود تا در هزینه تهیه سیم و کابل و نیز برق یا ژنراتور، صرفه جویی قابل توجهی انجام گیرد.

بورس تهیه و توزیع چراغ دکل مخابراتی صادراتی

از مواردی که منجر به خرید چراغ دکل مخابراتی ارزان و کیفیت می شود؛ مراجعه به بازار این محصول و تهیه آن از نمایندگی های انحصاری و یا به صورت مستقیم از تولید کننده می باشد.

مجموعه آریانا صنعت داوین یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده چراغ دکل برای کاربردهای مختلف بوده و علاوه بر آن بورس تهیه و توزیع چراغ دکل مخابراتی صادراتی می باشد.

محصولات چراغ خطر دکل تولید شده در این مجموعه دارای بالاترین سطح از کیفیت و استانداردهای لازم می باشد که علاوه بر تامین نیاز بازار داخل به سایر کشورهای همسایه نیز ارسال شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

این مجموعه برای تولید چراغ چشمک زن دکل از مرغوب ترین مواد اولیه و قطعات الکترونیکی با جدیدترین تکنولوژی های موجود استفاده می کند تا علاوه بر افزایش طول عمر چراغ دکل مخابراتی، احتمال وقوع خطا و ایرادات فنی به کمترین میزان خود برسد.

یکی از این موارد که باید به آن اشاره کرد این است که در تولید چراغ دکل مخابراتی صادراتی از فتوسل که دارای فناوری قدیمی تر است استفاده نشده و به جای آن از میکروکنترلرها استفاده شده که علاوه بر کاهش میزان مصرف انرژی، خطاهای فتوسل و ایرادات فنی آن را ندارد.

مجموعه آریانا صنعت داوین یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده چراغ دکل برای کاربردهای مختلف بوده و علاوه بر آن بورس تهیه و توزیع چراغ دکل مخابراتی صادراتی می باشد.

فروش چراغ دکل مخابراتی به قیمت کف بازار

علاوه بر کیفیت و کارآیی بالا، یکی از مواردی که در زمان خرید چراغ دکل مخابراتی، بسیار با اهمیت بوده و مشتریان به آن توجه زیادی دارند؛ قیمت چراغ سر دکل خورشیدی می باشد.
قیمت چراغ سولار دکل به طور مستقیم به کیفیت آن بستگی دارد؛ اما مهم ترین عاملی که باعث کاهش قیمت خرید چراغ چشمک زن خورشیدی دکل می شود؛ خرید آن از تولید کننده و بدون واسطه می باشد.
آریانا صنعت داوین به دلیل تولید و عرضه مستقیم، فروش چراغ دکل مخابراتی به قیمت کف بازار را انجام می دهد که موجب رضایت مشتریان گرامی شده است.

قیمت فروش چراغ دکل مخابراتی در این مجموعه با در نظر گرفتن، مرغوبیت آن، بسیار ارزان بوده و کف قیمت بازار می باشد.
خریداران محترم در زمان سفارش و خرید چراغ دکل مخابراتی باید به جنس بدنه و کیفیت متریال آن توجه داشته باشند؛ زیرا در بسیاری از موارد، خرید چراغ سولار دکل ارزان قیمت از برندهای ناشناس، علاوه بر افزایش احتمال خرابی، موجب تحمیل هزینه بیشتر خواهد شد.

همچنین این مجموعه با در نظر گرفتن گارانتی طولانی مدت و خدمات پس از فروش نامحدود و پاسخگو، باعث اطمینان خاطر مشتریان گرامی از انتخاب و خرید چراغ دکل مخابراتی با کیفیت می شود.

خریداران محترم در زمان سفارش و خرید چراغ دکل مخابراتی باید به جنس بدنه و کیفیت متریال آن توجه داشته باشند؛ زیرا در بسیاری از موارد، خرید چراغ سولار دکل ارزان قیمت از برندهای ناشناس، علاوه بر افزایش احتمال خرابی، موجب تحمیل هزینه بیشتر خواهد شد.

بزرگترین تولید کننده چراغ دکل مخابراتی در مدل های صادراتی

تقریباً می توان گفت که اکثر شرکت های مخابراتی و پیمانکاری برای جلوگیری از صرف هزینه های اضافه، تمایل به سفارش و خرید چراغ دکل مخابراتی استاندارد و با کیفیت بالا دارند.
در مقایسه با مدل های قدیمی یک چراغ مخابراتی قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی داشته و بیشتر دکل بندها تمایل به تهیه چراغ سر دکل مرغوب دارند.

در برخی از دکل های مخابراتی و آنتن ها نیاز است تا بهترین چراغ دکل مخابراتی موجود در بازار نصب شود تا مشکلاتی نظیر ضعف و خرابی در آن بوجود نیاید.

مرکز آریانا صنعت داوین بزرگترین تولید کننده چراغ دکل مخابراتی در مدل های صادراتی و استاندارد بوده که محصولات خود را براساس مشخصات ICAO طراحی و تولید می کند.

تمامی چراغ دکل های مخابراتی تولید شده در این مرکز در پروسه ساخت و مونتاژ، بارها مورد آزمایش قرار می گیرند تا چراغ های تولید شدهبدون کوچکترین مشکل در اختیار مشتریان قرار بگیرند.

قیمت چراغ دکل مخابراتی بدلیل استفاده از جدیدترین تکنولوژی قطعات الکترونیکی و مواد اولیه مرغوب، نسبت به سایر مدل ها بیشتر می باشد اما این مرکز با افزایش تیراژ تولید و کاهش هزینه های جانبی، ارزان ترین قیمت چراغ چشمک زن خورشیدی دکل را در ایران ارائه می دهد.

مرکز آریانا صنعت داوین بزرگترین تولید کننده چراغ دکل مخابراتی در مدل های صادراتی و استاندارد بوده که محصولات خود را براساس مشخصات ICAO طراحی و تولید می کند.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09126060538
تلفن ثابت: 02188611745
اینستاگرام: A.S.D_CO
تلگرام: ASD_Manufacturer
پست الکترونیکی: info@roshannoor.ir
مهندس طالبی

مطلب پیشنهادی

چراغ سولار دار

فروش چراغ سولار دار قوی با لامپ ال ای دی و پنل قدرتمند

قیمت چراغ خورشیدی خیابانی در مقایسه با مدل برقی آن اقتصادی و مقرون به صرفه بوده و بدلیل حذف هزینه های سیم و کابل، نصب آن افزایش پیدا کرده است. مجموعه آریانا صنعت داوین با فروش چراغ سولار دار قوی با لامپ ال ای دی و پنل قدرتمند، بهترین مدل های چراغ خورشیدی را در بازار توزیع می کند.

Call Now Buttonتماس بگیرید