چراغ چشمک زن دکل

در گذشته برای اعلام هشدار در مواقع خطر ابزارهای متنوعی وجود نداشت. با پیشرفت تکنولوژی و ادوات الکترونیکی، در حال حاضر چراغ چشمک زن ال ای دی با بالاترین راندمان در حال تولید و عرضه به بازار می باشد. این مرکز به عنوان نمایندگی فروش انواع چراغ چشمک زن ال ای دی در سراسر کشور در حال فعالیت می باشد. جهت تسهیل در سفارش و خرید محصولات، امکان تهیه به صورت اینترنتی فراهم شده است.

قیمت چراغ راهنمایی خورشیدی براساس کیفیت و قیمت تمام شده در این مرکز به فروش می رسد که جرات می توان گفت پایین ترین قیمت در میان سایر برندهای موجود در بازار می باشد.

بزرگترین مرکز عرضه چراغ چشمک زن دکل

در حال حاضر در کشور ما مراکزی در ارائه انواع چراغ سولار خورشیدی و چراغ دکل مخابراتی فعال می باشند. مجموعه آریانا صنعت داوین به عنوان بزرگترین مرکز عرضه چراغ چشمک زن دکل در ایران فعال می باشد. این مجموعه با امکان طراحی و ساخت انواع چراغ سولار با بهترین کیفیت و پایین ترین کیفیت در تامین نیاز شرکت های مخابراتی، اینترنتی، ایمنی و … پیش گام می باشد.

این مجموعه علاوه بر ارائه محصولات خورشیدی و چراغ دکل مخابراتی در سراسر ایران، توانسته به بخش اعظم نیاز بازار پاسخ دهد. صادرات انواع چراغ دکلی سولار به کشورهای همسایه از جمله اعتبار این مجموعه توانمند می باشد.

قیمت چراغ راهنمایی خورشیدی براساس کیفیت و قیمت تمام شده در این مرکز به فروش می رسد که جرات می توان گفت پایین ترین قیمت در میان سایر برندهای موجود در بازار می باشد. گارانتی معتبر 2 ساله برای باتری و 15 ساله برای پنل خورشیدی (سولار)، خود بیانگر کیفیت و مرغوبیت محصولات این مجموعه دارد.

فروش چراغ چشمک زن ال ای دی در این مجموعه به صورت اینترنتی هم انجام می گیرد تا این امکان برای همکاران سایر شهرها فراهم شود تا محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.

فروش چراغ چشمک زن ال ای دی در این مجموعه به صورت اینترنتی هم انجام می گیرد تا این امکان برای همکاران سایر شهرها فراهم شود تا محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.

انواع چراغ چشمک زن دکل در بازار ایران

چراغ دکلی سولار از دسته اقلام هشدار دهنده می باشد تا از وقوع حوادث مختلف جلوگیری کند. در گذشته تنوع محصولات این حوزه کم بود اما در حال حاضر دسته بندی های مختلفی برای این محصول وجود دارد.

در ادامه، به معرفی انواع چراغ چشمک زن دکل در بازار ایران پرداخته می شود.

  1. چراغ دکل سولار (خورشیدی)
  2. چراغ دکل سیمی و کابلی

چراغ دکل خورشیدی با حذف سیم و کابل و هزینه های ناشی از آن و مهم تر از همه از بین بردن خطر برق گرفتی پرسنل و دکل بند ها از جدیدترین چراغ های سولار می باشد. چراغ دکل مخابراتی سولار با حذف فتوسل که در آن خطا و عدم عملکرد صحیح وجود دارد دارای برد هوشمند می باشد که با کارکرد فوق العاده و راندمان بالا در بهترین شرایط کار می کند. این نوع از چراغ های خورشیدی به دلیل حذف اقلام و قطعات اضافه، بدنه مستحکم داشته و وزن کمی دارند.

اما چراغ دکل سیمی و کابلی نیز دارای مزایایی هستند. از جمله می توان به قیمت نهایی پایین تر آن اشاره کرد. فروش چراغ چشمک زن ال ای دی در بازار ارزان تر است و معمولاً جنس حباب آن از PC یا شیشه می باشد. معمولاً از این نوع چراغ ها در دکل ها و سازه های کوتاه تر استفاده می شود تا از هزینه سیم و کابل، کاسته شود.

چراغ دکل خورشیدی با حذف سیم و کابل و هزینه های ناشی از آن و مهم تر از همه از بین بردن خطر برق گرفتی پرسنل و دکل بند ها از جدیدترین چراغ های سولار می باشد.

تولید کننده چراغ های چشمک زن دکل در ایران

تولید انواع چراغ سولار و تنوع این محصول دارای محاسن بسیار زیادی است که مهمترین آن پوشش تمامی نیازهای مشتریان گرامی می باشد. مجموعه آریانا صنعت داوین تولییدکننده چراغ های چشمک زن دکل در ایران می باشد. این مرکز تولید چراغ سولار، مفتخر است اعلام نماید محصولات خود را در سراسر ایران از خلیج فارس تا دریای مازندران نصب کرده و مورد استفاده قرار داده است. این مجموعه بیشترین تعامل را با دکل سازان و دکل بنده، شرکت های مخابراتی و اینترنتی، شرکت های حمل و نقل و پتروشیمی دارد. طراحی و ساخت انواع چراغ سولار با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای کاربردهای متفاوت از مزایای این مجموعه به شمار می رود.

در تولید چراغ دکل خورشیدی، باتری نقشی مهم و اساسی را بر عهده دارد. هر چه نوع و کیفیت باتری بهتر باشد توان نگهدارای انرژی الکتریکی تولید شده توسط سولار (صفحه خورشیدی) بیشتر خواهد بود و طول عمر باتری نیز افزایش خواهد یافت. بهترین نوع باتری برای چراغ دکل مخابراتی سولار باتری نیکل متال هیدرید بوده که حدوداً 20 درصد طول عمر و راندمان بالاتری نسبت به انواع مشابه دارد. باتری های نیکل کادمیوم و لیتیوم نیز از انواع پر مصرف هستند.

تولید انواع چراغ سولار و تنوع این محصول دارای محاسن بسیار زیادی است که مهمترین آن پوشش تمامی نیازهای مشتریان گرامی می باشد. مجموعه آریانا صنعت داوین تولییدکننده چراغ های چشمک زن دکل در ایران می باشد.

فروش با کیفیت ترین چراغ چشمک زن دکل با بهترین شرایط

قیمت چراغ دکل به طور مستقیم با نوع آن و کیفیت اقلام آن ارتباط مستقیم دارد. هر چه قطعات استفاده شده در داخل چراغ دکل مرغوب تر باشد عملکرد بهتری خواهد داشت و قیمت آن نیز طبعاً بیشتر خواهد بود.

در این مرکز فروش با کیفیت ترین چراغ چشمک زن دکل با بهترین شرایط انجام می پذیرد. دسترسی به بانک اطلاعاتی وسیع انواع چراغ دکل و همچنین قابلیت انتخاب ریتم و فلشر چراغ سولار از موارد برتری آن می باشد.

فروش چراغ چشمک زن از طریق اینترنت و سفارش آن دسترسی به انواع محصولات سولار را در سراسر کشور امکان پذیر می کند. مشتریان سایر شهر ها نیز می توانند از این طریق ارتباط گرفته و لیست محصولات را دریافت نمایند. کلیه سفارشات چراغ هشدار دکل در کمترین زمان ممکن بسته بندی شده و برای همکاران محترم ارسال می شود. سفارشات معمولی و روتین در همان روز سفارش ارسال می شود تا زمان دسترسی به محصول کاهش پیدا کند.

در این مرکز فروش با کیفیت ترین چراغ چشمک زن دکل با بهترین شرایط انجام می پذیرد. دسترسی به بانک اطلاعاتی وسیع انواع چراغ دکل و همچنین قابلیت انتخاب ریتم و فلشر چراغ سولار از موارد برتری آن می باشد.

عوامل مهم در کیفیت و قیمت چراغ چشمک زن دکل

خریداران محصولات سولار همواره انتظار دارند با کیفیت ترین محصولات را در اختیار داشته باشند. عوامل مهم در کیفیت و قیمت چراغ چشمک زن دکل به مرغوبیت و کیفیت اقلام و قطعات مورد استفاده در آن بستگی دارد.

مهم ترین اجزایی که در کیفیت و قیمت یک چراغ نقش دارند عبارتند از:

  • جنس بدنه و شفافیت حباب
  • سلول خورشیدی (صفحه سولار)
  • باتری
  • مدار و برد الکترونیکی
  • لامپ ال ای دی و چیپ آن
  • سیم و اتصالات
  • کلید روشن-خاموش و محل جایگیری آن
  • نحوه مونتاژ و اسمبل کردن

چراغ هایی که در قالب آن ها فولاد مقاوم و با کیفیت استفاده شده باشد و سطح آن به خوبی صیقل داده شده و کروم کاری شده باشد، دارای حباب شفاف و روشنی هستند که به آن حالت کریستالیزه می دهد و در هنگام روشن شدن چراغ دکل شدت نور و پرتاب نور بسیار بیشتری را خواهد داشت.

لازم به ذکر است جنس ABS برای سطح زیرین چراغ مناسب تر می باشد. زیرا علاوه بر نشکن بودن وزن کلی چراغ را هم کاهش می دهد.

چراغ هایی که در قالب آن ها فولاد مقاوم و با کیفیت استفاده شده باشد و سطح آن به خوبی صیقل داده شده و کروم کاری شده باشد، دارای حباب شفاف و روشنی هستند که به آن حالت کریستالیزه می دهد و در هنگام روشن شدن چراغ دکل شدت نور و پرتاب نور بسیار بیشتری را خواهد داشت.

روش های فروش چراغ چشمک زن دکل

برای تهیه محصولات خورشیدی دو روش وجود دارد. یکی مراجعه مستقیم به بازار و تهیه چراغ دکل می باشد. در این روش علاوه بر صرف هزینه و وقت بیشتر، امکان دسترسی به انواع مختلف و سایر محصولات چراغ دکلی وجود نداشته و بعضاً کالای مورد نظر از گارانتی معتبر نیز برخوردار نخواهد بود.

یک روش دیگر که در مقایسه با نوع قبلی تقریباً جدید هم می باشد و در سال های اخیر استقبال زیادی از آن شده است، سفارش و خرید اینترنتی محصولات سولار می باشد. در این حالت علاوه بر صرفه جویی در زمان، امکان خرید چراغ چشمک زن ال ای دی با قیمت کمتر و تخفیف بیشتر نیز امکان پذیر است. در روش فروش چراغ چشمک زن دکل به صورت اینترنتی امکان شخصی سازی و سفارش محصول به صورت ویژه وجود دارد تا چراغ سولار با رنگ، ریتم یا فلشر، باتری و سولار مورد نظر خریداران، تامین شود. همچنین این دسته از محصولات خورشیدی از گارانتی طولانی مدت و معتبر نیز برخوردار خواهند بود.

یک روش دیگر که در مقایسه با نوع قبلی تقریباً جدید هم می باشد و در سال های اخیر استقبال زیادی از آن شده است، سفارش و خرید اینترنتی محصولات سولار می باشد. در این حالت علاوه بر صرفه جویی در زمان، امکان خرید چراغ چشمک زن ال ای دی با قیمت کمتر و تخفیف بیشتر نیز امکان پذیر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *